Štípač dřeva – štípače na dřevo

Štípače na dřevo – neúnavní pomocníci při jeho zpracování

Máte doma kotel na dřevo, krbová kamna nebo topíte klasicky v krbu. Určitě potřebujete na zimu, nebo i chladnější večery udělat pořádnou zásobu dřeva. Tak budete potřebovat nějakého pomocníka pro výrobu polen, a tím mohou být různé štípače dřeva.

Štípače na dřevo nejlépe pořídíte ve specializovaném obchodě. Vybírejte pečlivě, lépe je však při výběru štípačky dřeva dbát rad proškoleného personálu. A ten v prodejně firmy Kobras skutečně najdete. Ideální je si nejdříve, před nákupem štípačky dřeva, propočítat jaké množství topiva budete zpracovávat, velikost dodaného polotovaru a polen, které budete potřebovat na topení. Potom se stačí jen podívat na internetové stránky firmy Kobras a pečlivě si pročíst vše o štípačkách na dřevo. Pokud máte množnost navštívit prodejnu osobně, je to velmi prospěšné. Můžete se seznámit s novým členem Vaší rodiny – štípačkou dřeva osobně.
Štípač dřeva je opravdu velmi užitný pomocník. Ušetří váš čas a také fyzické síly, které můžete potom využít někde jinde. Díky silným motorům dokážou štípače na dřevo zpracovat i 130 cm dlouhá polena s průměrem kolem půl metru. Dovedete si představit, jak dlouho by vám trvala tato práce jen se sekerou? Štípačky na dřevo mají i další příslušenství, různé rozšiřovací klíny, které si můžete přikoupit nebo je v akci obdržíte k vybraným typům zdarma.

Štípačky na dřevo – podle konstrukce lze vybírat vertikální nebo horizontální štípačky na dřevo.

Samozřejmě hlavně vybírejte podle potřeby, to znamená, podle toho kolik topiva potřebujete zpracovat pomocí štípače dřeva. Vlastníte li rodinný dům nebo chalupu a potřebujete jen příležitostně zatopit v zimních měsících, vystačíte si s levnějšími typy štípače na dřevo. Žijete li ale v chladnějším pásmu, v podhůří či přímo na horách, nebo jste vlastníkem menšího penzionu či hotýlku, vyplatí se zakoupit již výkonnější štípač dřeva, který nemá již daleko k profesionálním strojům. A pro majitele firmy nabízející topné dřevo se také najde vhodný profesionální štípač dřeva. Opět záleží na velikosti zpracovávaného materiálu, rozměrech konečného produktu a hlavně požadovaném množství topného dřeva.

Zaměstnanci  Kobras, vám rádi vybraný štípač dřeva předvedou osobně na prodejně. Pokud nemáte možnost přijet, stačí zatelefonovat a poslat e – maily s dotazem. Vše vám bude vysvětleno.  Nezapomeňte také na možnost odvozu vámi vybraného štípače na dřevo v rámci republiky zdarma k vám domů. A to se určitě vyplatí.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.