Vestavěné skříně do malého bytu

Vestavěné skříně do malého bytu – elegantní řešení místa

V každé domácnosti se postupně hromadí plno věcí, méně či více důležitých. Málokdo z nás se jich dokáže zbavit. Proto se vestavěné skříně na míru stávají důležitou součástí našeho domova k uložení těchto věcí. Využití vestavěných skříní na míru je ideálním řešením pro menší obytné prostory. Ale vestavěné skříně se dají využít i ve větších bytech, rodinných domech, kancelářích. Toto inteligentní řešení úložných prostor je prostě trendy.

Vestavěné skříně do malého bytu podle otevírání dveří

Klasické otevírání křídlové se do malých bytů nehodí, vzhledem k prostoru, který vestavěné skříně s tímto systémem potřebují. Proto volíme jiné možnosti. Pro vestavěné skříně jsou dvě varianty.
Skládací dveře: Po složení dveří ke straně umožňují přístup do celého prostoru skříně najednou, menší nárok na prostor před skříní než při použití klasických křídlových dveří, zde je využití zejména do malých prostorů a rohových skříní.

Posuvné dveře: Velmi lehký chod dveří, které minimalizují nároky na prostor před skříní

Jaké výplně lze nejčastěji využít u vestavěných skříní na míru
Existuje řada variant výplní pro dveře vestavěných skříní na míru, nejznámější z nich je lamino. Dostupné v mnoha dekorech, levné, nenáročné na údržbu a většinou mívá kratší dodací termín. Jeho nevýhodou je oprava – možná pouze výměnou závadného dílu a jeho váha.
Další možnou variantou výplně vestavěných dveří bývá dýha, má originální a přírodní vzhled, lepí se na dřevotřísku a její nevýhodou je opět vyšší váha.
Někdy se používá kombinace dýhy a masivu, opět je zde velmi originální přírodní vzhled vestavěných dveří, konstrukčně stabilní. V případě použití masivu je tento potřeba povrchově chránit a ošetřovat.

Vestavěné skříně na míru – jak vybrat výrobce

Toto rozhodnuti je pouze na Vás. Je doporučeno zvolit firmu, která nabízí velký výběr materiálů a má vlastní vzorkovou prodejnu nebo studio. Právě tam můžete na vlastní oči posoudit kvalitu nabízených výrobků a také jejich cenovou relaci. Například firma Indeco  nabízí vestavěné skříně na míru, jejich výrobu i prodej s údržbou a zárukou. O kvalitě dodaných skříní na míru svědčí i kladné reference stávajících zákazníků. V případě potřeby můžete konzultovat koupi či výrobu vestavěné skříně nejen telefonicky či mailem, ale i osobně se zodpovědným zaměstnancem firmy.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.