Poznejte nevšední krásu Egypta a prožijte nezapomenutelnou dovolenou u Rudého moře

Afrika je nádherný a velmi rozmanitý kontinent, který vám na první pohled učaruje. Povrch Afriky pokrývají deštné pralesy, rozsáhlé savany a na severu také pouště. Afrika lákala cestovatele již od nepaměti a také dnes je oblíbeným cílem dovolené. K dispozici jsou nejrůznější zájezdy na africké safari, ale také pobytové zájezdy k moři. Říkáte si, jaká že je nejlepší země pro dovolenou v Africe? Čeští turisté mají jasno – nejoblíbenějším místem pro dovolenou v Africe je Egypt!

Spoustě lidí se ve spojitosti s Egyptem vybaví pouze písek, slunce a pyramidy. Pobřeží Egypta ovšem lemují nádherné pláže, hotelové komplexy a průzračně čisté moře, což z něj činí ideální místo pro dovolenou. Navíc je zde celoročně krásné počasí, tudíž sem můžete přijet na dovolenou prakticky kdykoliv. Největšímu zájmu se těší zájezdy do Egypta zejména v období léta, ale také v zimě, kdy chce spousta lidí vyměnit chlad a mráz České republiky za slunné pláže severní Afriky. A co vy? Chcete také poznat krásy jiného kontinentu?

Dovolená do Egypta online

Naplánovat si dovolenou v Egyptě není v dnešní době nic náročného. Internet je zaplacen nejrůznějšími nabídkami zájezdů a vše si lze projít a porovnat z pohodlí domova. Ovšem vybrat si z široké nabídky zájezdů různých CK není vždy jednoduché. Využijte proto srovnávač zájezdů NewTravel.cz, který vám umožní porovnat jednotlivé zájezdy jednoduše a přehledně na jednom místě.

Nejenže si zde tedy najdete svou dovolenou, ale zjistíte také aktuálně probíhající slevy, díky nimž můžete za svou dovolenou ušetřit.

Oblíbená letoviska Egypta

Pokud vás zaujala představa prožít letošní dovolenou na plážích Rudého moře, můžete se nechat inspirovat tipy na zájezdy. Připravili jsme si pro vás výběr nejoblíbenějších letovisek Egypta! Bezesporu nejvyhledávanějším a také nejznámějším letoviskem Egypta je Hurghada nacházející se u severozápadního pobřeží Rudého moře. Hurghada je známá svým vynikajícím turistickým zázemím, kvalitními hotely a také korálovými útesy, které z ní činí výborné místo pro potápění.

Nedaleko Hurghady se nachází další oblíbená letoviska Egypta, jsou jimi Safaga, Makadi Bay a Marsa Alam. Vydáte-li se na Sinajský poloostrov, pak můžete navštívit například Tabu nebo Sharm El Sheikh. Všechna tato letoviska jsou velmi kvalitní, záleží pouze na vás, co od své dovolené očekáváte a které z nich zvolíte.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.