Toulky Jeseníky

Zima už několik týdnů kraluje a vy ještě nemáte plány, jak si ji užijete? Využijte slev na zimní pobyty na horách a vydejte se do jedněch z našich nejznámějších pohoří – Jeseníků. Jeseníky se dělí na Nízký a Hrubý Jeseník. Nejvyšší horou je s 1492 m Praděd. V Jeseníkách, které se rozkládají na severu Moravy, si zimu užije skutečně každý. Sjezdovky jsou průběžně upravovány a v případě potřeby zasněžovány umělým sněhem a čekají na vyznavače lyžování či snowboardingu. Také rodiny s malými dětmi si zdejší zimu mohou vychutnat. Na menších upravených kopcích mohou jezdit na sáňkách nebo bobech. Ti úplně nejmenší si užijí koulování či stavění sněhuláka.

Na vyznavače běžkařského sportu zde čekají upravené běžkařské trasy. Každý si může vybrat podle náročnosti tu nejvhodnější. Pobyt na horském vzduchu prospěje každému. Posílíte nejen svoji kondici, ale uděláte také něco pro své zdraví. Čistý nezamořený vzduch napomůže k posílení vaší imunity, což je nesmírně důležité v období chřipkových epidemií. Proto myslete na své zdraví a využijte slev na pobyty v Jeseníkách!

Pohodové chvíle v Jeseníkách

Po dni stráveném na čerstvém vzduchu zajisté přijde vhod posezení v některé z horských hospůdek, kde ochutnáte místní speciality a posilníte se chutnými nápoji. Čeká na vás stylové prostředí s ochotným personálem, který splní všechna vaše přání. Příjemný podvečer můžete zakončit návštěvou některého z wellness center, kterých je po celé oblasti Jeseníků nepřeberné množství. Děti si mohou zaskotačit v bazénku, zatímco dospělí se mohou nechat hýčkat příjemnou masáží nebo perličkovou koupelí. Takové procedury přijdou zajisté velmi vhod po celodenním pohybu. Milovníci tepla se mohou vyhřát v sauně.

Určitě každý si přijde na své. Neváhejte a udělejte něco pro zdraví své i vašich blízkých a využijte slevy na pobyty na horách! Na chvíle strávené na zimních horách s vašimi blízkými a přáteli budete dlouho vzpomínat.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.