Věnujte netradiční dárek

Vánoce se opět kvapem blíží k nám a na místě jsou přicházejí otázky co darovat svým přátelům či rodině. Ti, kteří si sami řeknou co by rádi, mají vyhráno. Co mne poslední dobou zaujalo jsou pobyty ve wellness nebo lázních. Dárek, který se trefí každému do vkusu, navíc je to taky báječný dárek pro rodinu, přátelé nebo partnera. Nejen že si tam výborně odpočineme, zrelaxujeme, ale ti co mají zdravotní potíže nebo jsou často unaveni z práce, stresu a každodenních povinností to ocení. Využitím slevy na wellness pobyty navíc získáme výbornou cenu na svou dovolenou. Stejně tak lze využít slevy na lázeňské pobyty.

Odpočinek v lázních

Kromě odpočinku, relaxace a luxusní péče mají lázeňské pobyty i další výhody. Záda přestávají bolet, kůže se zjemňuje, tělos eprokrvuje a detoxikuje, zbavíme se škodlivých látek, ženám mizí celulitida, lépe se nám spí a mnoho dalšího. To a mnoho dalšího díky procedurám masáží, lymfodrenáží, zábalů, koupelí a cvičení. Výběr ve všem je veliký a každý příjde velice brzy na to co mu nevíce vyhovuje. Svěřme se do péče kvalitních masérů a zdravotníků a poznáme rozdíl.

Tak například mezi nejoblibenější masáže patří masáže lávovými kameny, což je jedna z nejstarších masáží. Používají se nahřáté kameny, díky nim i masážním technikám a orientálním olejům se masíruje celé tělo. Ke správné očistě těla patří také medová masáž, která nemusí být vždy zrovna příjemná, ale patří mezi masáže které nejvíce detoxikují tělo a vytahují z kůže toxické a škodlivé látky. Dále zde najdeme čokoládové masáže, sportovně relaxační masáže, masáže Lomi lomi, celotělové masáže a také částečné masáže hlavy a šíje nebo nohou.

Sportem ku zdraví

Zábaly, koupele a peelingy mají také široký výběr. Pokud nechceme trávit čas pouze na těchto procedurách nebo v sauně, můžeme vyrazit na hodiny jógy, pilates a nebo do fitness. Wellness víkend nabízí kombinace sportovní aktivity, relaxace a odpičinku a navíc je to zdravotně prospěšné. Program si můžeme kdykoli obohatit výletama do okolí, turistikou, cyklistikou, místními sporty nebo vyrazit do okolních měst a navštívit zajímavá místa.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.