Vinná koupel

Přemýšlíte jak obdarovat blízkou osobu? Chcete darovat dárek, který bude nezapomenutelný a který si užijete s partnerem spolu? Takovým ideálním překvapením pro protějšek, kdy navíc ochutnáte nějaké výborné víno, je vinná koupel. Vinné lázně se stávají velmi oblíbenou wellness procedurou. Vyzkoušejte i vy luxusní wellness pobyt se slevou, který bude součástí pobytového balíčku, a uvidíte ty rozzářené oči partnera, když mu předložíte voucher k pobytu. Tipy na nákup welless pobytů se slevou jsou v nabídce internetové stránky www.newgo.cz, kde slevy dosahují až 70 %.

Privátní koupel, kde si vychutnáváte přítomnost jeden druhého buď ve společné dřevěné kádi, která připomíná vinný sud, nebo každý zvlášť. Vinná olejová koupel uvolní vaše unavené tělo peelingem ze zrníček z hroznu vína a vinným extraktem. Masáž těla vinným olejíčkem a k tomu praskající krb a láhev lahodného nápoje. To vám přinesou nezapomenutelné dvě hodiny strávené v příjemných prostorách vinných koupelí. Dokážete si představit romantičtěji stráveny čas ve dvou?

Kam zajít na vinnou koupel?

Pokud vás zaujalo krátké představení vinných koupelí a rádi byste je vyzkoušeli osobně, můžete navštívit některé vinné lázně v České republice. Ve vinařské oblasti Jižní Moravy v městě Hustopeče se nacházejí první vybudované vinné lázně. Zámecké vinné koupele v Ostravě na Zámečku v Zábřehu na vás dýchnou nezapomenutelnou atmosférou. Další vinné lázně jsou v Orlové, v Praze, v Lednici a v Klimkovicích.

Wine Wellness Hustopeče – Vinné lázně Hustopeče se nachází v luxusním hotelu Centro v srdci jižní Moravy. Hotel je tvořen komplexem několika budov, které jsou postaveny v moderním duchu. Vinné lázně v Hotelu Centro jsou připravovány jak pro jednotlivce, tak pro páry. Hotel nabízí širokou nabídku vinných procedur, ovšem v případě zájmu připraví i speciální balíček na míru. Využijte slevy na wellness pobyty a vyzkoušejte příznivé účinky vinných koupelí.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.