Za dovolenou do Egypta

Když si vybíráme dovolenou, snažíme se jako každý najít takovou, která bude nejen levná, ale bude splňovat veškerá naše očekávání, touhy a představy. Šetříme-li na ni dlouho, o to více vybíráme tu nejideálnější ze všech kvant nabídek, které jsou v dnešní době přesycené. V zimě vybíráme first minute, v létě na poslední chvíli co nejvýhodnější last minute. Těžko říci, zda však najdeme místo, které je pro nás ideální, protože i dle recenzí se na každém zájezdu najde něco, co někomu nevyhovuje. Není tedy jiné zbytí, než si na každé dovolené vybrat to, co je pro nás nejkrásnější a co nám na dovolené vyhovuje.

Egypt patří k destinacím, kde se jezdí po celý rok. Podnebí je natolik unikátní, že horké dny máme téměř stále, vynahrazují nám to zase chladné noci. Abychom vytěžili na dovolené co nejvíce, můžeme využít slevy na pobyty u moře, to co ušetříme, můžeme využít například na kapesné pro útratu na místě. Nejoblíbenějšími místy jsou pan Hurghada a Marsa Alam. Většina hotelů jsou od letiště vzdálená i desítky kilometrů, ale stojí si za to si zde dojet.

Nejlepší potápěčské lokality světa

Marsa Alam patří k nejproslulejším a také nejkrásnějším místům pro potápění na světě. Jsou zde krásné korálové útesy, které lákají po celý rok mnoho zkušených potápěčů i začátečníků, kteří ukončují potápěčský kurz a závěrečné zkoušky jedou složit k nejkrásnějším útesům Egypta. Nemáme-li licenci a povolení k potápění, můžeme si zaplatit zkušební ponor, kde se o nás postarají zkušení potápěči a ukáží nám krásy podmořského světa.

Země velkých faraonů

Ke kráse přírody, úchvatným plážím, barům, luxusním hotelovým komplexům nesmíme zapomenout na celou historii Egypta. Egypt patří k nejstarším městům, lidé zde byli ve své době velice vyspělí, byli mistry v matematice, astrologii a velice pokročilí i v medicíně. Za památkami jako jsou pyramidy, sfinga či další monumenty cestuje každým rokem mnoho lidí. Přesto, že zde už potkáme mnoho atrakcí, překupníků a obchodníků, stále lze kouzlo starého Egypta vycítit. Prohlédněte si aktuální last minute zájezdy do Egypta a poznávejte krásy této země na vlastní oči!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.