Zabezpečovací systémy

Zabezpečovací systémy

Zabezpečovací systémy jsou základem každé firmy, ať už je menší či větší. Každý podnikatel by měl věnovat zvýšenou pozornost pro správný výběr vhodného zabezpečovacího vybavení, kam patří mimo jiné kamerové systémy, telefonní ústředny, digitální telefony a kamery. Střední a velké firmy v tuzemsku nejčastěji používají zabezpečovací systémy EZS Paradox DIGIPEX. Jedná se o alarm, který je instalován již ve stovkách vládních a vojenských objektech, v bankách a dalších významných budovách, které vyžadují velkou míru zabezpečení. Tyto zabezpečovací systémy přinášejí mnoho dalších funkcí, jako je monitorování dveří, ovládání přístupovými kartami, řízení vstupů a výstupů na bází konkrétních událostí (např. řízení osvětlení či topení). K tomuto systému jsou dodávány i digitální telefony, jelikož je možné pomocí telefonu systém dálkově ovládat. Praktické je to například v případě garážových vrat.

Mezi nejmodernější zabezpečovací systémy patří Dominus Millenium, který je určený pro velké objekty a obsáhlé aplikace. Tyto zabezpečovací systémy jsou tím nejlepším pro sjednocení zabezpečovacího, docházkového a přístupového systému. Zahrnují jednoduchou ústřednu určenou pro malé objekty a velkou ústřednu, která představuje zabezpečovací systémy pro ty nejrozsáhlejší objekty. Zabezpečovací systémy Dominus mají dlouhou tradici. Jsou uživatelsky jednoduché a přitom přinášejí ten nejvyšší stupeň zabezpečení. Jsou schváleny Kriminalistickým ústavem FKP pro objekty 2. kategorie, tedy s vyššími riziky. Nenechte nic náhodně a vybavte vaší firmu tím nejlepším stupněm ochrany, kam patří kvalitní kamerové systémy a telefonní ústředny, kterým nechybí digitální telefony.

Zabezpečovací i kamerové systémy nejsou určeny pouze do velkých objektů a do firem. I mnoho domácností si své bezpečí střeží s využitím těchto pomocníků moderní technologie. Pořiďte si domů kvalitní kamery i digitální telefony. Kamerové systémy mohou být buď venkovní, anebo interiérové. Kamery si můžete pořídit fixní nebo pohyblivé, větších i menších rozměrů. Kopulovité kamery podporují funkce hlídání, zvuk, automatické sledování. Jsou odolné proti nepříznivým povětrnostním podmínkám, vydrží i opravdu tuhé mrazy. Kopulovité kamery jsou navíc nenápadné a dá se jen těžko rozpoznat, kam jsou nasměrovány. Zabezpečovací systémy a kamerové systémy by v dnešní době, kde se kriminální činy ději na každém rohu, měly stát automatickým vybavením každého objektu.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.